پنکه صنعتی ۷۵ سانتی

پنکه صنعتی ۷۵ سانتی

پنکه صنعتی

پنکه صنعتی ۷۵ سانتی متری

 

 

مشخصات 
پنکه صنعتی 

قطر پره پنکه صنعتی ۷۵ سانتی متر (۲۶ اینچ)

۳ سرعت قابل تنظیم

دارای پایه فلزی محکم دیواری و ایستاده

سه پره

دارای پره فلزی

قدرت پرتاب باد: ۸٫۵ متر

چرخش: ۹۰ درجه به طرفین

ولتاژ ۲۲۰-۲۴۰ ولت

قدرت ۲۶۰ وات

فضای قابل پوشش: ۲۰۰ متر مربع

سرعت ۱۰۸۰- ۱۴۰۰ دور در دقیقه (RPM)

میزان جریان هوا ۷۵۰۰- ۹۷۵۰ متر مکعب در ساعت (CBM/H)

مناسب استفاده در فضاهای بزرگ، سالن ها، باشگاههای ورزشی، ادارات و …

پنکه های صنعتی فنگدا یکی پرفروش ترین محصولات این شرکت می باشد و با قدرت و سرعت بالایی که دارد می تواند ۵/۸ متر اطراف خود را به راحتی خنک سازد . این پنکه دارای چرخش اتوماتیک تا ۹۰ درجه است که این امر باعث می شود تا هوا به صورت یک نواخت خنک شود .

پنکه های صنعتی با سایز یزرگی که دارن می توانند مقدار زیادی از هوا را جا به جا کنند که این امر باعث زود تر خنک شدن محیط ما می شود .

پنکه صنعتی با قطر ۷۵ سانتی

پنکه صنعتی یکی از پر استفتده ترین نوع پنکه ها می باشد با پره های و سایز بزرگ تری که نسبت به پنکه های معمولی دارند هوا را زود تر از پنکه های معمولی خنک می سازند از این پنکه ها در اداره ها ، سالن ها ، مساجد ، نمازخانه ها ، مزرعه های پروش حیوانات و … مورد استفاده قرار می گیرند .

پنکه  صنعتی دارای موتور های پر قدرتی هستند که می توانند ۱۴۰۰ دور در دقیقه گردش کنند به خاطر وجود همچین موتور قدرت مندی هوا محیط را زود تر از پنکه های معمولی خنک می سازند و شما عزیزان به دمای مطلوب خود خواهید رسید .

پنکه های صنعتی از یک موتور از جنس فلز و با سیم پیچی های مسی ساخته شده است و یک تیغه سه پره پلاستیکی ۶۵ سانتی بر روی ان قرار گرفته است ، محافظ توری شکل این محصول از قلز بود که باعث امنیت بالا این محصول شده است . پایه این محصول از جنس فلز بوده و ارتفاع ان قابل تنظیم می باشد.

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *