خدمات مجالس

آرک بادکنک

بادکنک آرایی یعنی آراستن و تزیین یک محوطه توسط بادکنک که با رنگ های مختلف بادکنک انجام می گردد . از بادکنک آرایی بیشتر به منظور جشن های تولد ، مراسم ازدواج و مراسمی از این قبیل استفاده می شود . زیبایی اینکار به هنر افرادی بستگی دارد که کار بادکنک آرایی را انجام می دهند .

اجاره آرک بادکنک وقتی که به جایگاه یا مکانی جهت نمایش بیشتر نیاز داریم استفاده میشود ، اجاره آرک بادکنک میتواند اشکال مختلفی داشته باشد ، در کشور ما اجاره آرک ساده بادکنک بیشترین مصرف را دارد  که شکل آن نیم دایره است و در محاوره به اسامی مختلفی همچون تاج بادکنک ، هلال بادکنک ، طاق بادکنک نیز معروف است .

معمولا در اجاره آرک بادکنک سعی می شود تا انواع شخصیت ها و تم ها را توسط بادکنک ایجاد کرد تا مراسم متنوع و جذابتر باشد . این شخصیت ها و تم ها بسته به نوع مراسم متفاوت است . برای مثال در یک جشن هالوین از تم ها و گریم های ترسناک استفاده می شود .

اجاره آرک بادکنک  با تم هایی متفاوت  در بادکنک آرایی مجلس آرا با بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده و استفاده از تم های روز و جدید می تواند مراسم و جشن های شما را بیادماندنی تر نماید . امکان اجرای تمامی تم های بادکنک آرایی در کمترین زمان ممکن و به زیبا ترین شکل ممکن در مراسم های گوناگون . بادکنک آرایی برخی از تم های بادکنک آرایی که توسط ما انجام می شود را در ادامه معرفی می کنیم : تم بادکنک آرایی زنبور بادکنک آرایی با تم زنبور این تم بادکنک آرایی در جشن تولد پرهام جان اجراشد

در اجرای تم زنیور  در اجاره  آرک بادکنک از بادکنک های سفید ، زرد و مشکی با خال های سفید استفاده شده است در بخش هایی از تم هم از تورهایی به همین رنگ کار شده که باعث زیبایی هر چه بهتر محل می شود .

 

آرک بادکنک

آرک بادکنک

آرک بادکنک با گاز هلیوم

آرک بادکنک با گاز هلیوم

بادکنک هلیوم

باد کنک با گاز هلیوم

کربن دی اکسید از هوا سنگین تر است. بادکنکی که با این گاز پر شود، سریع تر از بادکنکی که با بازدم پر شده است به سمت زمین سقوط می کند. زیرا بازدم انسان مخلوطی از گاز کربن دی اکسید و گاز های دیگر است و گاز حاصل از این واکنش کربن دی اکسید بیشتری دارد و به دلیل سنگینی امکان شناور بودن در هوا را ندارد. برای شناور شدن بادکنک در هوا لازم است حتماً گاز درون آن از هوا سبک تر باشد. به همین دلیل است که برای داشتن بادکنک های شناور باید گاز هلیوم داشته باشید.

هلیوم حاصل فرآیندی بسیار کند بر اتم های رادیو اکتیو مانند اورانیوم است. ذرات آلفا که از تخریب پیوند اتم های رادیو اکتیو با الکترون های آزاد در دل زمین تشکیل می شوند، اتم های هلیوم را می سازند. در حال حاضر این فرآیند طبیعی و طولانی تنها راه استحصال هلیوم روی زمین است و حتی نمی توان آن را از جو استحصال کرد.

به بیان دیگر امکان تولید کپسول گاز هلیوم در خانه وجود ندارد!

گازی سبک تر از هوا

برای شناورر شدن بادکنک ها لازم است گاز درون آن از هوا کمی سبک تر باشد. به جز هلیوم، گاز هیدروژن نیز نسبت به هوا سبک تر است و اگر راهی برای پر کردن بادکنک با گاز هلیوم وجود داشته باشد می توان بادکنک های شناور داشت.

 

برخی از واکنش های شیمیایی خطرناک مثلا واکنش روی با هیدرو کلریک اسید منجر به تولید گاز هلیوم می شوند. البته هلیوم گاز قابل احتراق است و به دلیل خطرناک بودن بهتر است از مصرف آن برای پر کردن بادکنک اجتناب کرد. گاز هیدروژن مسبب فاجعه بار ترین حوادث هوایی در تمام دوران هاست.

البته در فضای وب پر کردن بادکنک با این گاز معرفی و نشان داده شده است.

 

پایه پرنس

بهتر است ورودی های خانه تان را با استفاده از اجاره پایه پرنس تزیین کنید. مثلا می توانید از گلدان ها که بهترین گزینه ها هستند کمک بگیرید. این گلدان ها هم روح ایرانی را به خانه شما بر می گردانند، هم باعث می شوند تا مهمان های تان با دیدن زیبایی این فرش ها غافلگیر شوند و برای دیدن دکوراسیون داخلی خانه مشتاق تر شوند، چون به هر حال ورودی خانه اولین برخورد افراد با خانه است و تاثیر زیادی در دید آن ها نسبت به کلیت خانه دارد.

کدام پایه تزیینی مناسب دکوراسیون منزل شماست؟

تزیین ورودی خانه با استفاده از اجاره پایه پرنس

تزیین ورودی خانه با گلدان های سر سبز و زیبا

مسلما پذیرایی سبز از مهمان ها برای آن ها خوشایند تر است. شما می توانید با با باغچه و گلخانه خانگی طراوت بهار را به آپارتمان خود بیاورید که اجاره پایه پرنس جایگاهی است که به زیر ان قرار می گیرد و زیبایی آن را دو چندان می کند. دو تا از این باغچه ها و گلدان های می تواند در ورودی خانه شما بنشیند و به شما برای خوش آمد گویی بهاری تر به مهمان های تان کمک کند. اصلا این ایده می تواند با ایده ای که در پاراگراف قبل مطرح شد تلفیق شود. یعنی اجاره پایه پرنس هایی که در امتداد یک ورودی زیبای ایرانی قرار گرفته اند.

با توجه به عرض راهروی ورودی خانه تان، یک پایه پرنس زیبا اجاره یا خریداری کنید و آن را در بهترین نقطه راهرو بگذارید، سپس رویش را با دکوری های زیبایی مثل چند گلدان، تعدادی شمع و یا حتی یک تابلو دیواری زیبا تزیین کنید تا زیبایی منحصر به فردی به دست بیاورد. البته می توانید به مطلب ایده های جذاب چیدن لوازم دکوری روی اجاره پایه پرنس هم مراجعه کنید و با پیشنهادهای هیجان انگیز بیشتری آشنا شوید.

 

پایه پرنس

پایه پرنس

پایه شمع

پایه شمع

پایه شمع

تزیین ورودی درب منزل با اجاره شمع و پایه

در این مطلب ایده هایی برای طراحی دکوراسیون ورودی منزل با اجاره پایه شمع را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که امیدواریم از مشاهده این دکوراسیون ها نهایت لذت را ببرید.

زمان گذشته که خانه ها حیاط داشتند، کدبانو ها حیاط شان را هم مثل داخل خانه تمیز می کردند، گل می کاشتند، لب حوض گلدان می گذاشتند و حتی در کوچه، جلوی در را آب پاشی می کردند اما از وقتی زندگی ها آپارتمانی شد، تمیز کردن بیرون از در، ور افتاده است!

وقتی جلو در آپارتمان، لابی، راه پله یا آسانسور آپارتمان شما کثیف و نامرتب است و در دکور کردن آن هیچ سلیقه ای به خرج نداده اید، زیبایی منزل شما به چشم بیاید. به همین دلیل باید دنبال راه حلی باشید تا بیرون از در خانه شما در هنگام مراسم و مهمانی ها بی نظیر و چشم نواز به نظر برسد که شمع های زیبا که روی اجاره پایه شمع قرار گرفته و تزیین شده بهترین گزینه است.

«درب» خانه، نزدیک ترین بخش فضای بیرون، به خانه شماست. به همین دلیل به قول معروف هر کاری که برای زیباتر کردن آن انجام دهید، کم کرده اید! همین حالا در منزل تان را وارسی کنید و ببینید چه کم دارد. اگر میخواهید فضای درب شما خاص و فوق العاده باشد آن را با اجاره شمع و پایه شمع شرکت مجلس آرا تزیین کنید.

اگر برای تزیین راه پله همیشه با همسایه ها درگیر هستید می توانید یک قرار مسالمت آمیز با هم بگذارید. این طوری به هیچ کس بر نمی خورد و هیچ کس هم کار را از سر خودش باز نمی کند. اما تزیین راه پله ها فقط تمیز کردن آن ها نیست. شما می توانید راه پله منزل تان را با اجاره شمع و پایه شمع منحصر به فرد کنید. گذاشتن چند اجاره پایه شمع روی پله ها، بهترین راهی است که جلوی پای تان است.

پایه فرشته

کدام پایه تزیینی مناسب دکوراسیون منزل شماست؟

تزیین ورودی خانه با استفاده از اجاره پایه فرشته

تزیین ورودی خانه با گلدان های سر سبز و زیبا

بهتر است ورودی های خانه تان را با استفاده از اجاره پایه فرشته تزیین کنید. مثلا می توانید از گلدان ها که بهترین گزینه ها هستند کمک بگیرید. این گلدان ها هم روح ایرانی را به خانه شما بر می گردانند، هم باعث می شوند تا مهمان های تان با دیدن زیبایی این فرش ها غافلگیر شوند و برای دیدن دکوراسیون داخلی خانه مشتاق تر شوند، چون به هر حال ورودی خانه اولین برخورد افراد با خانه است و تاثیر زیادی در دید آن ها نسبت به کلیت خانه دارد.

با توجه به عرض راهروی ورودی خانه تان، یک پایه فرشته زیبا اجاره یا خریداری کنید و آن را در بهترین نقطه راهرو بگذارید، سپس رویش را با دکوری های زیبایی مثل چند گلدان، تعدادی شمع و یا حتی یک تابلو دیواری زیبا تزیین کنید تا زیبایی منحصر به فردی به دست بیاورد. البته می توانید به مطلب ایده های جذاب چیدن لوازم دکوری روی اجاره پایه فرشته هم مراجعه کنید و با پیشنهادهای هیجان انگیز بیشتری آشنا شوید.

مسلما پذیرایی سبز از مهمان ها برای آن ها خوشایند تر است. شما می توانید با با باغچه و گلخانه خانگی طراوت بهار را به آپارتمان خود بیاورید که اجاره پایه فرشته جایگاهی است که به زیر ان قرار می گیرد و زیبایی آن را دو چندان می کند. دو تا از این باغچه ها و گلدان های می تواند در ورودی خانه شما بنشیند و به شما برای خوش آمد گویی بهاری تر به مهمان های تان کمک کند. اصلا این ایده می تواند با ایده ای که در پاراگراف قبل مطرح شد تلفیق شود. یعنی اجاره پایه فرشته هایی که در امتداد یک ورودی زیبای ایرانی قرار گرفته اند.

 

 

پایه فرشته

پایه فرشته

 

تریبون

تریبون

تریبون

اجاره تریبون در تهران

اگر شما تصمیم گرفته اید که رویداد متمایزی را در قالب مراسم برگزار کنید ؛ خرید تعداد زیادی صندلی و یا تریبون  پیشنهاد نمی گردد و شما می توانید با اجاره تریبون از شرکت مجلس آرابا پرداخت هزینه اندک به تجهیزات مورد نظر خود دست پیدا کنید و با اجاره یک تریبون شکیل و زیبا سخنرانی خود را به نحو احسن اجرا کرده و دچار نگرانی نباشد زیرا مجلس آرا سال هاست که خدمت رسان به مشتریان وفادار خود بوده و می باشد.

شرکت تجهیزات مجالس مجلس آرا  با انتخاب بهترین وزیباترین مبلمان و  صندلی در مدل های گوناگون و تریبون های شکیل، نیاز مشتریان خود را برطرف کرده است .

 اجاره تجهیزات مراسم بدون اینکه از محل کار خود خارج شوید.

همچنین از دیگر خدمات مجلس آرا ایجاد یک مرکز تخصصی در خصوص تهیه و تدارکات کلیه اقلام مرتبط با برگزاری رویداد ها می باشد. همکاران ما به صورت هماهنگ و بدون اینکه شما لازم باشد با پیمانکاران مختلف در خصوص هر قسمت از رویداد خود تماس بگیرید ؛ بهترین و متخصص ترین گروه ها را در قالب یک تیم منسجم و هماهنگ برای شما آماده می کنند. از طراحی و چاپ دعوت نامه تا برگزاری رویداد شما به بهترین وجه ممکن.

قبل از هر اقدامی از آرشیو همایشهای ما در طول سال بازدید به عمل اورید و با انتخاب صحیح پیمانکار توسط یک موسسه فرهنگی هنری مجوز دارد ، رویدادی بدون دغدغه را تجربه نمایید. مشاوره های ما هزینه های رویداد شما را به شدت کاهش می دهد و ما با افتخار در کنار شما خواهیم بود تا تجربه خوب دیگری را در کنار شما به ارمغان آوریم. مجلس آرا مرکز تخصصی اجاره  تجهیزات مراسم، اجاره تلوزیون، ال سی دی ، اجاره تریبون  و…جهت جشن های شرکتی و ارگانی ،افتتاحیه ، اختتامیه و …می باشد.

 

 

 

راه بند

اجاره راه بند تشریفاتی

شاید شما هم گاهی اوقات دیده باشید که جلوی غرفه های نمایشگاهی شلوغ و پر ازدحام باشد. در این مواقع تردد سخت شده و انسان دچار سر درگمی می شود. راه چاره پایه اجاره راه بند تشریفاتی است. اجاره پایه راه بند تشریفاتی در جلوی ورودی های غرفه قرار داده می شود. بنابراین عبور و مرور اشخاص راحت و سریع انجام می شود.

جنس راه بند تشریفاتی

اجاره پایه راه بند تشریفاتی را از آلیاژ مقاوم استیل می سازند. این مسئله اهمیت زیادی دارد که این پایه ها در برابر ضربه و فشار مقاومت داشته باشند. از این رو بهترین آلیاژ، استیل است. اجاره راه بند تشریفاتی هم در بیرون ساختمان قرار داده می شود و هم در داخل آن. اگر در بیرون ساختمان وجود داشته باشد باید حتما از گرید استیل ۳۰۴ ساخته شود. استیل ۳۰۴ در برابر گرما، رطوبت، نور خورشید، گرد و غبار و … مقاومت خوبی دارد. از این رو بعد از گذشت مدتی همچنان مقاومت خود را حفظ کرده و آسیب پذیر نمی شود. اگر از آلیاژ ۲۰۱ برای ساخت اجاره راه بند استفاده شود ایرادی به وجود نمی آید به شرط این که پایه را در داخل ساختمان قرار دهند. چرا که استیل ۲۰۱ در برابر رطوبت و خوردگی دوامی ندارد و بعد از مدتی خورده شده و زنگ می زند. این پایه ها تنوع رنگ و طرح ویژه ای دارند. پایه های تشریفاتی یا تسمه دار هستند یا این که بند دار. در صورتی که بند دار باشند، اتصال بسیار راحتی دارند. اجاره این پایه ها به منظور استقرار در جلوی آپارتمان های مسکونی و یا ورودی فروشگاه های کوچک و غرفه های نمایشگاهی بسیار مناسب است.

کاربرد اجاره پایه راه بند تشریفاتی

غرفه های نمایشگاهی

ورودی هتل ها و رستوران ها

ورودی سالن های مجالس و تشریفات

ورودی آپارتمان ها و مراکز عمومی

ورودی فروشگاه ها و مجتمع ها

ورودی سالن های فرودگاه

ورودی بیمارستان ها

وردی تالارها

جلوی درب پارکینگ های بزرگ و کوچک

 

راه بند

راه بند

صندلی پایه بلند

صندلی پایه بلند

صندلی پایه بلند

در میان خانه های سراسر شهر، کمتر خانه ای را می توان پیدا کرد که آشپزخانه ای اپن نداشته باشد. امروزه یکی از معیارهای افراد در هنگام خرید و یا اجاره یکی آپارتمان، اپن بودن آشپزخانه آن است. در همین راستا، تهیه و خرید وسایلی وابسته به کانتر آشپزخانه شکل می گیرد. از خرید وسایلی که بر روی کانتر آشپزخانه قرار می گیرد تا اجاره صندلی پایه بلند. در این میان یکی از وسایلی که اهمیت بسیاری هم دارد اجاره صندلی پایه بلند است. امروزه به دلیل کوچک شدن فضای خانه ها، خیلی ها از اپن آشپزخانه شان به عنوان میز ناهار خوری نیز استفاده می کنند؛ بنابراین اجاره صندلی پایه بلند مناسب ارتفاع و ابعاد کانتر اهمیت بسیاری پیدا می کند.

معرفی انواع اجاره صندلی پایه بلند

با گستردگی و تنوع بالا در انواع وسایل خانه و از جمله مبلمان، انتظار می رود که در هنگام اجاره صندلی پایه بلند نیز با طیف وسیعی از گزینه ها روبرو باشیم. باید تایید کنیم و بگوییم که دقیقا همینطور است! مسلما در هنگام اجاره صندلی پایه بلند ، کمی گیج خواهید شد. پس لازم است که قبل از آنکه به سراغ انتخاب و خرید صندلی اپن بروید، اطلاعاتی نیز در رابطه با انواع آنها داشته باشید.

صندلی پایه بلند

یکی از دسته بندی های اجاره صندلی پایه بلند در جک دار بودن یا نبودن آنها خلاصه می شود. معمولا اجاره صندلی پایه بلند را برای ارتفاع های مختلفی از کانترها می سازند. به این شکل که شما می توانید با کمک جک آن، ارتفاع صندلی را افزایش و یا کاهش دهید. این کار به شما کمک می کنید که در هنگام خوردن غذا احساس راحتی بیشتری داشته باشید و صندلی، حس خوبی را در شما به وجود آورد.

صندلی پایه بلند پلاستیکی

از انواع صندلی پایه بلند دیگری که به شکل گسترده ای تولید می شود صندلی اپن پلاستیکی است.

 

صندلی تاشو

اجاره صندلی تاشو چه کار بردی دارد؟

اجاره صندلی تاشو یک صندلی سبک ، و قابل حمل است که براحتی تا می شود و کاملا صاف یا به ابعاد کوچک تبدیل می گردد. برای قرار دادن در صندوق عقب ماشین و جاهایی که فضای کمی در اختیار داریم مناسب است. کاربرد اجاره صندلی تاشو عموما برای جاهایی است که می خواهید به طور موقت بنشینید و صندلی ثابت وجود ندارد. در فضاهای باز مانند پارک ، باغ ، هنگام مسافرت  و حتی در خانه وقتی به اجاره صندلی تاشو نیاز دارید، بسیار پرکاربرد است.

امروزه اجاره صندلی تاشو بر اساس نوع کاربری ، جنس و طراحی انواع مختلفی دارند.

انواع کاربری اجاره صندلی تاشو: صندلی سفری تاشو ( یا همان صندلی مسافرتی ) ، صندلی نماز تاشو ، صندلی فرنگی تاشو ، صندلی راحت نشین تاشو (صندلی پارک هم نامیده می شود) ، صندلی لبه استخری تاشو

جنس اجاره صندلی تاشو: صندلی تاشو برزنتی و پارچه ای، صندلی تاشو فلزی و چوبی ، صندلی تاشو پلاستیکی

طرحهای اجاره صندلی تاشو:

اجاره صندلی تاشو راحت نشین ، پایه ندارد و روی زمین قرار می گیرد اما تکیه گاه دارد تا هنگام نشستن کمر در موقعیت خوبی قرار گیرد.

اجاره صندلی تاشو پایه دار ، خود به دو دسته تقسیم می شوند. آنها که پایه کوتاه دارند ولی تکیه گاه ندارند. از آنجا که فاصله از سطح زمین زیاد نیست با نشستن روی این نوع صندلی حساس امنیت خواهید داشت. اما نوع دیگری از اجاره صندلی تاشو دارای پایه های بلند است که تکیه گاه دارد.

اجاره صندلی تاشو دسته دار ، علاوه بر اینکه پایه و تکیه گاه دارد در طرفین صندلی دسته هایی قرار داده شده جهت ایجاد تعادل بیشتر حین نشستن. حتی روی دسته برخی مدلهای این نوع اجاره صندلی تاشو محفظه ای جهت قرار دادن موبایل و سایر اشیا کوچک در نظر گرفته شده است.

 

 

صندلی تاشو

صندلی تاشو

صندلی شیواری کودک

صندلی شیواری کودک

صندلی شیواری کودک

اجاره صندلی شیواری کودک

اجاره صندلی شیواری کودک در تالار پذیرایی یک امتیاز محسوب می شود چرا که خیلی از والدینی که فرزند خردسال دارند دوست دارند کودک آنها در مراسم بر روی  اجاره صندلی شیواری کودک مناسب بشیند تا هم کودک و هم خودشان در کمال آرامش از مراسم لذت ببرند.

اجاره صندلی شیواری کودک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

متاسفانه امروزه یکی از مشکلات ما به خصوص در بزرگسالان درد در ناحیه کمر و گردن می باشد. یکی از اصول لازم و ضروری در تولید میز و صندلی رعایت تناسب اندازه میز و صندلی با سن و قد افراد است. اگر این اصول استاندارد رعایت نشوند به مرور زمان مشکلات و درد و ناراحتی در نواحی کمر و گردن و ستون فقرات در افراد  ایجاد خواهند کرد. رعایت استانداردها برای تولید صندلی شیواری کودک از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا کودکان نسبت به بزرگسالان از ستون فقرات نرم تر و آسیب پذیرتری برخوردارند.

ارتفاع و اندازه اجاره صندلی شیواری کودک باید چقدر باشد؟

ارتفاع صندلی باید متناسب با قد کودک و به گونه ای باشد که کف پای کودک روی زمین قرار بگیرد و پاهای آن هنگام تماس با کف سالن زاویه ۹۰ درجه تشکیل دهند.

عمق و طول نشیمنگاه در صندلی باید برابر فاصله لگن تا زانوهای خم شده کودک باشد.

جنس نشیمنگاه نباید خیلی نرم یا سفت باشد باید قابلیت ارتجاعی داشته باشد یعنی هنگامی که با انگشتان دست به صندلی فشار وارد می کنیم یک الی دو سانتیمتر روکش صندلی فرو رود و دوباره به حالت اولیه برگردد.

ارتفاع پشت اجاره صندلی شیواری کودک باید به گونه ای باشد که کاملا کتف ها را بپوشاند.

زیبایی به مراسم خواهد داد و کودکان با آرامش بیشتر و بدون  بهانه گیری در محیط حضور پیدا خواهند کرد. هر چقدر کودکان احساس راحتی و آرامش بیشتری در مراسم داشته باشند، بیشتر از مراسم لذت خواهند برد و خاطره ی ماندگار و شیرینی در ذهن آنها باقی خواهد ماند.

 

.

 

 

صندلی شیواری

معرفی انواع اجاره صندلی شیواری

با گستردگی و تنوع بالا در انواع وسایل خانه و از جمله مبلمان، انتظار می رود که در هنگام اجاره صندلی شیواری نیز با طیف وسیعی از گزینه ها روبرو باشیم. باید تایید کنیم و بگوییم که دقیقا همینطور است! مسلما در هنگام اجاره صندلی شیواری، کمی گیج خواهید شد. پس لازم است که قبل از آنکه به سراغ انتخاب و خرید صندلی اپن بروید، اطلاعاتی نیز در رابطه با انواع آنها داشته باشید

اجاره صندلی شیواری کجا کاربرد دارد؟

در میان خانه های سراسر شهر، کمتر خانه ای را می توان پیدا کرد که آشپزخانه ای اپن نداشته باشد. امروزه یکی از معیارهای افراد در هنگام خرید و یا اجاره یکی آپارتمان، اپن بودن آشپزخانه آن است. در همین راستا، تهیه و خرید وسایلی وابسته به کانتر آشپزخانه شکل می گیرد. از خرید وسایلی که بر روی کانتر آشپزخانه قرار می گیرد تا اجاره صندلی شیواری. در این میان یکی از وسایلی که اهمیت بسیاری هم دارد اجاره صندلی شیواری است. امروزه به دلیل کوچک شدن فضای خانه ها، خیلی ها از اپن آشپزخانه شان به عنوان میز ناهار خوری نیز استفاده می کنند؛ بنابراین اجاره صندلی شیواریمناسب ارتفاع و ابعاد کانتر اهمیت بسیاری پیدا می کند.

.

صندلی شیواری

یکی از دسته بندی های اجاره صندلی شیواری در جک دار بودن یا نبودن آنها خلاصه می شود. معمولا اجاره صندلی شیواری را برای ارتفاع های مختلفی از کانترها می سازند. به این شکل که شما می توانید با کمک جک آن، ارتفاع صندلی را افزایش و یا کاهش دهید. این کار به شما کمک می کنید که در هنگام خوردن غذا احساس راحتی بیشتری داشته باشید و صندلی، حس خوبی را در شما به وجود آورد.

صندلی شیواری پلاستیکی

از انواع صندلی شیواری دیگری که به شکل گسترده ای تولید می شود صندلی اپن پلاستیکی است.

 

 

صندلی شیواری

صندلی شیواری

فانوس فلزی

فانوس فلزی

فانوس فلزی

اجاره فانوس های فلزی یک ایده جذاب برای سبک های مختلف دکوراسیون!

اجاره فانوس های فلزی یک عنصر تزیینی ساده اما بسیار زیباست که می تواند نور فیزیکی و معنوی خود را به فضای اطراف خود منتقل کند. ممکن است شما آن ها را دیده و عاشقشان شده اما حین خرید ذهن شما با سوالاتی نظیر: آیا اجاره این فانوس ها با دکوراسیون داخلی منزلتان هارمونی دارد یا نه ؟ اجاره فانوس های فلزی برای چه مکان های استفاده می شوند؟ چه نوع فانوسی برای چه سبک و فضایی مناسب است؟ آیا فانوس های دکوری در دکوراسیون به سبک مدرن و مینیمالیستی هم جایی دارند یا نه؟ و … درگیر شود.

در این مطلب قصد داریم در مورد اجاره فانوس های فلزی و تمامی سوالات مربوط به آن بحث کرده و اطلاعات کاملی در مورد انتخاب نوع و شکل آن ها با توجه به سبک دکوراسیون، بهترین مکان ها برای قرار گیری ، نحوه ی تزیین و … در مورد این عناصر زیبا در اختیار شما قرار دهیم.

اجاره انواع فانوس فلزی

آیا اجاره فانوس های فلزی در دکوراسیون مدرن و مینیمالیستی هم جای دارند؟

اگر طرفدار سبک مدرن هستید، سادگی یکی از نکات مهمی است که باید به آن بها دهید، اما این بدازن معنا نیست که نمی توانید از المان های مختلف استفاده کنید و یا اینکه برای انتخاب عناصر تزیینی محدود به انتخاب یکسری اجزا باشید. هدف این سبک، گزینش چند عنصر بسیار خاص و منحصر به فرد و ایجاد فضاهای خالی و خلوت در بیشتر مناطق منزل می باشد. خوشبختانه اجاره فانوس های فلزی یکی از این اقلام هستند که می توانند در عین سادگی پیام آور زیبایی و منحصر به فرد بودن را به دکور شما القا کنند.

فانوس های فلزی مناسب برای سبک مدرن

ایجاد تضاد در تزیین یک محیط باعث درخشانتر شدن آن دکور خواهد شد، اجاره فانوس های فلزی با سبک قدیمی در دکوراسیون های مدرن می تواند باعث ایجاد چنین فضایی شود.

 

فانوس مراکشی

روش های مختلف برای اجاره فانوس مراکشی دکوری:

برای یک ثانیه هم که شده، فکر نکنید که قرار دادن شمع سفید ساده در فانوس شما خسته کننده خواهد بود. گاهی اوقات یک تزیین ساده بهترین چیز است.

اجاره فانوس مراکشی

در طراحی دکوراسیون داخلی تان کمی جسور باشید، این جسارت ها بازتاب چشم گیری دارند. چنانچه عاشق دریا هستید، یک جرقه ی ساحلی را در دکور خود اضافه کنید، در صورتی که عاشق بیابان، کویر و … هستید تکه ای از آن را در خانه ی خود طراحی کنید.

برای خلق یک فضای ساحلی کافیست اجاره فانوس مراکشی با دیوارهای شیشه ای انتخاب کرده، درب آن را باز کنید و مقداری شن و ماسه ی تزیینی سفید بر روی کف آن اضافه کنید، در این حالت می توانید شن و ماسه را به صورت یکنواخت ریخته یا اینکه اجازه دهید شن ها حالت بالا و پایین داشته باشند، سپس یک ستاره ی دریایی بزرگ را در گوشه ای از ماسه ها قرار داده و شمع ستونی سفید و قطوری را در مرکز آرایش خود بگذارید.

اجاره فانوس مراکشی به عنوان گلدان استفاده کنید و گل های سبز و زیبایی خود را در آن ها قرار دهید. یکی از زیبا ترین گیاهانی که می تواند در یک اجاره فانوس مراکشی بدون شیشه جای گیرد، گل گندمی است، زیرا برگ های این گیاه حالت ریزشی دارد و ریزیش این برگ ها از لابه لای میله های فانوس بسیار زیباست. برای این کار کافیست یک ظرف پلاستیکی با ارتفاع کم را انتخاب و آن را به رنگ فانوس در آورید، سپس با خاک مناسب پر و درون فانوس قرار دهید، نکته ی مهم این جاست این ظرف را با خز های سبز، یا برگ های خود گیاه یا هر چیز تزیینی دیگری پوشش دهید تا چندان قابل رویت نباشد. سپس ریشه ی گیاه خود را در این ظرف بکارید.

فانوس مراکشی

فانوس مراکشی

قفس تزئینی

قفس تزئینی

قفس تزیینی

اجاره قفس تزیینی

از اجاره قفس تزیینی می توانید به عنوان جاشمعی ها استفاده کنید! کافی است شمع های بزرگ و سفید را انتخاب کنید و با خلاقیت خود داخل قفس تان را با آنها تزیین کنید و از داشتنش لذت ببرید.

ایده قبل را می توانید به صورت مجموعه ای در غالب یک المان دکوری منحصر به فرد در فضای داخلی خود استفاده نمایید.

تزیین میز کنسول با استفاده از اجاره قفس تزیینی

مجموعه ای از کتاب های قدیمی را درون یک قفس دکوری بچنید. این ایده را می توانید برای تزیین میز کنسول خود انتخاب کنید و یا گوشه ای از فضای داخلی منزل تان را با آن دکور کنید.

تزیین میز خاطره با استفاده از اجاره قفس تزیینی

همان طور که در تصویر می بینید می توانید مجموعه ای از عناصر دکوراتیو و آنتیک با تم سفید را برای میز خاطره خود در نظر بگیرید. اجاره قفس تزیینی سفید تزیین شده با ربان یا گل می تواند این ترکیب را رمانتیک تر کند و گزینه ایده آلی برای دکوراسیون منزل تازه عروس ها شود.

تزیین میز غذاخوری با استفاده از اجاره قفس تزیینی

 

برای تزیین میز غذاخوری خود از با استفاده از اجاره قفس تزیینی مزین شده به گل های بهاری و تازه استفاده کنید. با این روش طراوت و سرزندگی به دکوراسیون میز غذاخوری هدیه کنید و در کنار اعضای خانواده خود لذت ببرید.

نگهداری گیاه با استفاده از اجاره قفس تزیینی

 

قفس پرنده را تبدیل به خانه امنی برای کاکتوس های خود کنید! کافی است کاکتوس های هم خانواده را انتخاب کنید و در قفس بکارید و از طراوت آن لذت ببرید.

تزیین سرویس بهداشتی

شاید باورتان نشود اما می توانید به سادگی با کمک اجاره قفس تزیینی چهره سرویس بهداشتی خود را زیر رو کنید و از آن به جای جا حوله ای در سرویس بهداشتی خود استفاده کنید و ظاهر متفاوتی به سرویس بهداشتی خود ببخشید.

.

کاپ گل سفید

عمولاً در مجالسی که دو یا چند عضو به گل ها  علاقه ‌مندند، ظهور مشکلی اجتناب‌ناپذیر است: بالاخره اجاره کاپ گل سفید استفاده کنیم یا اجاره کاپ گل سفید ؟ در این جا به این موضوع می‌پردازیم که انتخاب اجاره کاپ گل سفید چه مزیت‌ها و معایبی در قیاس با یکدیگر دارند و در پایان، بنا به موقعیتی که گل‌ها دارند، راهکاری ارائه می‌دهیم.این مسئله را بیشتر باید در موقعیت وارسی کرد؛ یعنی ارائه راهکار قطعی و حتمی می‌تواند گمراه کننده باشد و بسته به وضعیتی که وجود دارد، باید دست به انتخاب زد. در ادامه به مزیت‌های گلدان‌های پلاستیکی و سفالی می‌پردازیم.

مزیت‌های اجاره کاپ گل سفید

این گلدان‌ها سبک ‌وزن هستند. اهمیت این سبک ‌وزن بودن را زمان جا‌به‌جایی یا تعویض اجاره کاپ گل سفید در می‌یابید. اجاره کاپ گل سفید بزرگ سنگین ‌وزن، احتمالاً حسابی شما را خسته می‌کند.

اجاره کاپ گل سفید در برابر ضربه مقاوم‌اند. اجاره کاپ گل سفید در صورت سقوط Fall از ارتفاعی کم به‌ راحتی می‌شکند. اگر روی سرامیک سقوط کند، حتی احتمال ترک‌برداشتن سرامیک نیز وجود دارد. ولی خسارت اجاره کاپ گل سفید احتمالاً به پخش ‌و ‌پلا شدن خاک روی سطح زمین محدود بماند.

به علت فقدان تنفس خاک و گیاه از اجاره کاپ گل سفید ، گل در این گلدان‌ها به آب کمتری نیاز دارد.اگر در اجاره کاپ گل سفید حداقل ‌هایی از سخت‌گیری را دارید احتمالاً به تجربه می‌دانید که تنوع اجاره کاپ گل سفید بیشتر است (در محدوده قیمتی کم تا متوسط)؛ گرچه انتظار دراختیار‌داشتن اجاره کاپ گل سفید «خاص» و «تک» را باید از ذهنتان بیرون کنید.هنگام تعویض اجاره کاپ گل سفید به راحتی جداره‌های درونی ‌اش تمیز می‌شوند. یک تکان حسابی تقریباً تمامی خاک‌ها را پاک می ‌کند و با فشار آب تمامی جداره تمیز می‌شود.خوش‌ تراش ‌ترند. یافتن  اجاره کاپ گل سفید که متقارن باشد و انحناهایش به‌خوبی درآمده باشد واقعاً دشوار است؛ ولی اجاره کاپ گل سفید را می‌توانید با خیال راحت از متقارن ‌بودنشان تدارک ببینید.

 

 

کاپ گل سفید

کاپ گل سفید

کاپ گل فلزی

کاپ گل فلزی

کاپ گل فلزی

به علت فقدان تنفس خاک و گیاه از اجاره کاپ گل فلزی، گل در این گلدان‌ها به آب کمتری نیاز دارد.اگر در اجاره کاپ گل فلزی حداقل ‌هایی از سخت‌گیری را دارید احتمالاً به تجربه می‌دانید که تنوع اجاره کاپ گل فلزی بیشتر است (در محدوده قیمتی کم تا متوسط)؛ گرچه انتظار دراختیار‌داشتن اجاره کاپ گل فلزی «خاص» و «تک» را باید از ذهنتان بیرون کنید.هنگام تعویض اجاره کاپ گل فلزی به راحتی جداره‌های درونی ‌اش تمیز می‌شوند. یک تکان حسابی تقریباً تمامی خاک‌ها را پاک می ‌کند و با فشار آب تمامی جداره تمیز می‌شود.خوش‌ تراش ‌ترند. یافتن  اجاره کاپ گل فلزی که متقارن باشد و انحناهایش به‌خوبی درآمده باشد واقعاً دشوار است؛ ولی اجاره کاپ گل فلزی را می‌توانید با خیال راحت از متقارن ‌بودنشان تدارک ببینید.

مزیت‌های اجاره کاپ گل فلزی

این گلدان‌ها سبک ‌وزن هستند. اهمیت این سبک ‌وزن بودن را زمان جا‌به‌جایی یا تعویض اجاره کاپ گل فلزی در می‌یابید. اجاره کاپ گل فلزی بزرگ سنگین ‌وزن، احتمالاً حسابی شما را خسته می‌کند.

 

عمولاً در مجالسی که دو یا چند عضو به گل ها  علاقه ‌مندند، ظهور مشکلی اجتناب‌ناپذیر است: بالاخره اجاره کاپ گل سفید استفاده کنیم یا اجاره کاپ گل فلزی ؟ در این جا به این موضوع می‌پردازیم که انتخاب اجاره کاپ گل فلزی چه مزیت‌ها و معایبی در قیاس با یکدیگر دارند و در پایان، بنا به موقعیتی که گل‌ها دارند، راهکاری ارائه می‌دهیم.این مسئله را بیشتر باید در موقعیت وارسی کرد؛ یعنی ارائه راهکار قطعی و حتمی می‌تواند گمراه کننده باشد و بسته به وضعیتی که وجود دارد، باید دست به انتخاب زد. در ادامه به مزیت‌های گلدان‌های پلاستیکی و سفالی می‌پردازیم.

اجاره کاپ گل فلزی در برابر ضربه مقاوم‌اند. اجاره کاپ گل فلزی در صورت سقوط Fall از ارتفاعی کم به‌ راحتی می‌شکند. اگر روی سرامیک سقوط کند، حتی احتمال ترک‌برداشتن سرامیک نیز وجود دارد. ولی خسارت اجاره کاپ گل فلزی احتمالاً به پخش ‌و ‌پلا شدن خاک روی سطح زمین محدود بماند.

 

 

 

مبل شزلون

اجاره مبل شزلون چیست؟

پیش از بررسی انواع اجاره مبل شزلون در دکوراسیون داخلی بهتر است بدانیم اجاره مبل شزلون چیست؟ اجاره مبل شزلون به گونه ای از مبلمان گفته می شود که به صورت مبل تک در فضای دکوراسیون داخلی قرار می گیرد و معمولا دارای یک دسته قوس دار می باشد دسته شزلون هایی که عمودی اند غالبا راحتی مطلوب را برای مخاطب این مبلمان به وجود نمی آورند پس در انتخاب نوع استاندارد آن باید دقت زیادی کنید.

کاربرد اجاره مبل شزلون چیست؟

اجاره مبل شزلون در سبک های کلاسیک و مدرن کاربرد دارند که به سادگی از آن می توان در فضای نشیمن و حتی اتاق خواب ها استفاده کرد وجلوه ای لوکس و متفاوت به دکوراسیون داخلی بخشید حتی می توانید از آن ها برای استراحت نیمروزی مبل کنار میز تلفن و یا مبلی برای لذت بردن از منظره ی زیبای بیرونی استفاده کنید.

انواع اجاره مبل شزلون

حالا که با اجاره مبل شزلون و کاربردهای متنوع آن در دکوراسیون داخلی آشنا شدیم بد نیست با انواع مدل مبل شزلون در فضای دکوراسیون داخلی آشنا شویم و چهره ی منحصر به فردی به فضای داخلی خود ببخشیم.

اجاره مبل شزلون سلطنتی

اجاره مبل شزلون سلطنتی در واقع از خانواده مبلمان کلاسیک می باشند که معمولا مانند انواع مبلمان کلاسیک دارای دسته ای چوبی که معمولا با منبت کاری همراه می باشد و پارچه های ساتن و یا مخمل می باشد این مدل را می توانید به راحتی به صورت تک در اتاق خواب و یا در کنار ست مبلمان خود در فضای نشیمن خود قرار دهید و چهره ی منحصر به فردی به فضای خود ببخشید.

اجاره مبل شزلون تاجدار

اجاره مبل شزلون تاجدار در واقع گونه ای از همان شزلون های سلطنتی محسوب می شند با این تفاوت که این مدل بیشتر در ترکیب با ست مبلمان استفاده می شود و برای فضایی مانند اتاق خواب کمتر استفاده می شود.

مبل شزلون

مبل شزلون

میز شام

میز شام

میز شام

بهترین ایده های چیدن میز شام

سفره آرایی فقط آراستن غذا و تزیین سالاد و ماست نیست بلکه اجاره میز شام و رعایت اصول آن از موارد مهمی است که حتما باید رعایت شود. در مهمانی های رسمی نحوه سرو غذا و چیدن و اجاره میز شام یا ناهار یا سفره متفاوت با مهمانی های خانوادگی و خودمانی است . در مهمانی های رسمی باید یک سری نکات را در چیدمان رعایت کنید البته در چیدمان و اجاره میز شام های خانوادگی نیز رعایت اصول و نکات پایه چیدمان میز و آراستگی آن خالی از لطف نیست .

دعوت از فامیل یا دوستان برای مناسبت های بزرگ و کوچک برای یک وعده غذایی، همیشه خاص و دوست داشتنی است اما شاید به یک چالش بزرگ هم تبدیل شود؛ زیرا باید غذاهایی اشتها برانگیز و مطابق سلیقه همه افراد تدارک ببینید. یکی از راه ها چیدمان زیبا و دلنشین اجاره میز شام است.

چند نکته مهم در چیدن میز شام

قبل از هر کاری باید به تمیز کردن محوطه اجاره میز شام خود بپردازید. لذت بردن از یک وعده غذایی به احساس رضایت از محیط اطراف شما بستگی دارد. اگر از موهبت خوردن غذا در فضای باز برخوردار هستید پس مطمئن باشید که اجاره میز شام شما در بهترین شرایط جوی قرار دارد و محوطه اطراف عاری از هرگونه زباله است. می توانید از چراغ های تزیینی، شمع و … برای جلوه بخشیدن به غذاخوری استفاده کنید.

اجاره سفره میز شام

قبل از پهن کردن سفره اصلی، بهتر است اجاره میز شام خود را با یک سفره ضخیم پنبه ای بپوشانید. این کار باعث می شود ظروف روی اجاره میز شام حرکت نکنند و مانع از ایجاد سر و صدا در هنگام برداشتن یا قرار دادن ظروف می شود. در ضمن از یک رومیزی متناسب با ابعاد و شکل میز استفاده کنید و مطمئن شوید تمام گوشه ها و بخش های میز را پر می کند.

میز عسلی

نكاتی برای اجاره میز عسلی:

 

  در خصوص سایز میزی كه قصد دارید بخرید تصمیم گیری كنید. اندازه میز عسلی تا حد زیادی تعیین كننده قیمت آن است. آیا می خواهید میزتان مربع باشد یا مستطیل؟ ویا بیضی شکل باشد؟ قصد خرید هر یك از اشكال گفته شده در بالا را داشته باشید باید اندازه مناسب برای میز عسلی را با توجه به فضای قرار گرفتن میز از قبل تعیین كنید و بدانید.

 

میز عسلی

اجاره میز عسلی با مواد مختلفی ساخته می شوند.  اجاره میز عسلی تمام چوب هستند و برخی دیگر فلزی و برخی از میز ها نیز دارای مواد تركیبی هستند و از دو جنس متفاوت ساخته می شوند. جنس میز شما باید متناسب با سبك دكوراسیون فضا انتخاب شود.

 

 

 

   سایز و شكل اجاره میز عسلی كه خریداری می كنید بستگی به نحوه كاربرد آن نیز دارد. با جواب دادن به سوالاتی از قبیل اینكه: آیا قرار است تعدادی كتاب و مجله روی اجاره میز عسلی قرار داده شود؟ آیا قرار است روی میز بازی شطرنج صورت گیرد؟ آیا قرار است وسایل پذیرایی از مهمان روی میز قرار داده شود؟ می توانید كاربرد مورد نظرتان را نیز از میز مشخص سازید.

 

میز عسلی

اگر شما نیاز به فضایی دارید كه وسایل پذیرایی را در آن نزدیك به اجاره میز عسلی قرار دهید، میزی را خریداری كنید كه خودش دارای فضایی پنهان در داخل خود باشد. برای مثال از میزهایی استفاده كنید كه دارای كشوهای پنهان در داخل خود می باشند و حجم زیادی از وسایل داخل آن ها جای میگیرد.

چنانچه تمایل به اجاره میز عسلی دارید كه حركت دادن و تغییر جای آن بسیار آسان است بهتر است میزهای مدرنی  را خریداری كنید كه با داشتن چرخ ها و دسته ای زیبا طوری طراحی شده اند كه بسیار راحت جا به جا می شوند. به این ترتیب می توانید آنها را به راحتی به مكان های مختلف حركت دهید

.

 

 

میز عسلی

میز عسلی

میز کوئین آینه ای ۱۲۰

میز کوئین آینه ای ۱۲۰

میز کوئین آینه ای ۱۲۰

شاید اجاره میز کوئین آینه ای ۱۲۰سانت برای شما کمی عجیب و دور از انتظار باشد. چرا که از سال ۱۹۹۰ استفاده  از رنگ های خنثی و ساده، خطوط مستقیم همراه با اشکال هندسی صلبی به عنوان سبک مدرن تعریف گردید که سریعاً نیز محبوب و همه گیر شد. در آن سبک واقعا هیچ جایی برای اشیاء درخشان و تابان وجود نداشت.

امروزه اجاره میز کوئین آینه ای ۱۲۰سانت را بار دیگر می توان در فضاهای خانه های سرتاسر جهان یافت.

اجاره میز کوئین آینه ای ۱۲۰سانت چه کاربردی دارد؟

اجاره میز کوئین آینه ای ۱۲۰سانت وسیله هایی کاربردی هستند که علاوه بر کاربردشان با درخشش شان خانه ی شما را جلا می بخشند. اجاره میز کوئین آینه ای ۱۲۰سانت با انعکاس نورهای اطراف خود فضای اتاق را روح بخش می کند و باعث زیبایی، سرزندگی و جذابیت آن می شوند به علاوه باعث می شوند فضای منزل از نظر بصری بزرگ دیده شود. اجاره میز کوئین آینه ای ۱۲۰سانت در اشکال، سبک ها و سایزهایی متفاوتی در بازار عرضه می شوند که ما در این مقاله اجاره میز کوئین آینه ای ۱۲۰سانت بسیار زیبا و درخشان را به نمایش می گذاریم..

میز کوئین آینه ای فراتر از طرح های معمول

براق و صیقلی بودن اجاره میز کوئین آینه ای ۱۲۰سانت تنها ویژگی منحصربه  فرد آن نیست و شما می توانید با توجه به سبک منزل تان تغییراتی در آن ایجاد کنید. برای مثال می توانید اجاره میز کوئین آینه ای ۱۲۰سانت با اشکال هندسی را تهیه کنید.اجاره میز کوئین آینه ای ۱۲۰سانت که در اشکال هندسی که به شکل های مربعی و یا مستطیلی ساخته می شوند و توجه افراد را با ظاهر چند وجهی زیبایش به خود جلب می کند.اگر اجاره میز کوئین آینه ای ۱۲۰سانت چیزی نیست که دنبالش هستید می توانید میزهای نقره ای را جایگزین آن کنید  .

 

میز کوئین آینه ای ۱۸۰

 

اجاره میز کوئین آینه ای ۱۸۰سانت چه کاربردی دارد؟

اجاره میز کوئین آینه ای ۱۸۰سانت وسیله هایی کاربردی هستند که علاوه بر کاربردشان با درخشش شان خانه ی شما را جلا می بخشند. اجاره میز کوئین آینه ای ۱۸۰سانت با انعکاس نورهای اطراف خود فضای اتاق را روح بخش می کند و باعث زیبایی، سرزندگی و جذابیت آن می شوند به علاوه باعث می شوند فضای منزل از نظر بصری بزرگ دیده شود. اجاره میز کوئین آینه ای ۱۸۰سانت در اشکال، سبک ها و سایزهایی متفاوتی در بازار عرضه می شوند که ما در این مقاله اجاره میز کوئین آینه ای ۱۸۰سانت بسیار زیبا و درخشان را به نمایش می گذاریم.

میز کوئین آینه ای فراتر از طرح های معمول

براق و صیقلی بودن اجاره میز کوئین آینه ای ۱۸۰سانت تنها ویژگی منحصربه  فرد آن نیست و شما می توانید با توجه به سبک منزل تان تغییراتی در آن ایجاد کنید. برای مثال می توانید اجاره میز کوئین آینه ای ۱۸۰سانت با اشکال هندسی را تهیه کنید.شاید اجاره میز کوئین آینه ای ۱۸۰سانت برای شما کمی عجیب و دور از انتظار باشد. چرا که از سال ۱۹۹۰ استفاده  از رنگ های خنثی و ساده، خطوط مستقیم همراه با اشکال هندسی صلبی به عنوان سبک مدرن تعریف گردید که سریعاً نیز محبوب و همه گیر شد. در آن سبک واقعا هیچ جایی برای اشیاء درخشان و تابان وجود نداشت.

امروزه اجاره میز کوئین آینه ای ۱۸۰سانت را بار دیگر می توان در فضاهای خانه های سرتاسر جهان یافت.

اجاره میز کوئین آینه ای ۱۸۰سانت که در اشکال هندسی که به شکل های مربعی و یا مستطیلی ساخته می شوند و توجه افراد را با ظاهر چند وجهی زیبایش به خود جلب می کند.

اگر اجاره میز کوئین آینه ای ۱۸۰سانت چیزی نیست که دنبالش هستید می توانید میزهای نقره ای را جایگزین آن کنید  .

 

میز کوئین آینه ای ۱80

میز کوئین آینه ای ۱۸۰

میز کوئین چوبی

میز کوئین چوبی

میز کوئین چوبی

میز کوئین چوبی

شما می توانید اجاره میز کوئین چوبی را با انواع شکل ها پیدا کنید که به طور کلی می توان آن ها را به اشکال ساده و هندسی تقسیم بندی کرد. اشکال این گونه میزها تعیین می کنند که با چه نوع سبکی سازگار می شوند. اجاره میز کوئین چوبی با قاب چوبی با انواع سبک های روستایی، shabby chic، خانه های کشاورزان و حتی سبک های صنعتی سازگار خواهد بود.

ایجاد فضای دل باز

فضاهای زندگی امروزی با اجاره میز کوئین چوبی قطعا دل بازتر خواهند شد. اجاره میز کوئین چوبی ای پرزرق و برق شکیل می توانند بدون این که فضای اتاق را کاهش دهند به عنوان یک اثر هنری ظریف و شکیل در منزل بدرخشند.اجاره میز کوئین چوبی وسیله هایی کاربردی هستند که علاوه بر کاربردشان با درخشش شان خانه ی شما را جلا می بخشند. اجاره میز کوئین چوبی با انعکاس نورهای اطراف خود فضای اتاق را روح بخش می کند و باعث زیبایی، سرزندگی و جذابیت آن می شوند به علاوه باعث می شوند فضای منزل از نظر بصری بزرگ دیده شود. اجاره میز کوئین چوبی در اشکال، سبک ها و سایزهایی متفاوتی در بازار عرضه می شوند که ما در این مقاله اجاره میز کوئین چوبی بسیار زیبا و درخشان را به نمایش می گذاریم.

میز کوئین چوبی فراتر از طرح های معمول

براق و صیقلی بودن اجاره میز کوئین چوبی تنها ویژگی منحصربه  فرد آن نیست و شما می توانید با توجه به سبک منزل تان تغییراتی در آن ایجاد کنید. برای مثال می توانید اجاره میز کوئین چوبی با اشکال هندسی را تهیه کنید.اجاره میز کوئین چوبی که در اشکال هندسی که به شکل های مربعی و یا مستطیلی ساخته می شوند و توجه افراد را با ظاهر چند وجهی زیبایش به خود جلب می کند.اگر اجاره میز کوئین چوبی چیزی نیست که دنبالش هستید می توانید میزهای نقره ای را جایگزین آن کنید.

 

میز گرد

چطور از  اجاره میز گرد در دکوراسیون خونه استفاده کنیم؟

گاهی اوقات برای تزیین دکوراسیون خونه میتونیم کل فضارو با انتخاب یک قطعه تغییر بدیم و با انتخابی جسورانه یک فضای خاص و برجسته در چیدمان منزل ایجاد کنیم. استفاده از اجاره میز گرد در دکوراسیون خونه بخصوص انواع اجاره میز گرد چوبی یکی از لوازمیه که اگه ازش درست و در جای مناسبی استفاده بشه علاوه بر کارکردی که داره زیبایی خاصی به فضاهای مختلف خونه مثل راهروی ورودی، اتاق نشیمن، آشپزخونه یا بالکن و تراس میده که در ادامه چندتا از زیبا ترین نمونه های کاربرد میز گرد در دکوراسیون رو با هم میبینیم.

استفاده از اجاره میز گرد بعنوان میز غذاخوری در دکوراسیون

اجاره میز گرد معمولا جای زیادی رو اشغال نمیکنن و بخاطر انحنایی که دارن براحتی برای کنج های خالی خونه مناسبن. از یک میز گرد کوچیک میشه برای فضاهای کوچکتر بعنوان میز صبحانه خوری استفاده کرد و همچنین میز گردهای بزرگ تر بعنوان میز ناهارخوری کاربرد دارند. با دقت در انتخاب رنگ میز و صندلی ها و هماهنگی یا تضاد طرح و رنگ آن نسبت به کل دکوراسیون خونه، میتونیم از انواع متنوع اجاره میز گرد در سبک های مختلف دکوراسیون از دکور سنتی یا روستایی گرفته تا سبک مدرن استفاده کنیم و خونه ای شیک و زیبا داشته باشیم.

از اجاره میز گرد بعنوان میز جانبی برای تزیین دکور استفاده کنین

اجاره میز گرد ظریف و جمع و جور یکی از بهترین مواردی هستن که ازونها میتونیم بعنوان میزی برای قراردادن سایر لوازم دکوری در خونه استفاده کنیم. مثلا راهروی ورودی منزل، اتاق نشیمن و پذیرایی، فضای مطالعه و بالکن های خونه از جاهایی هستن که میشه از اجاره میز گرد برای تزیین دکور آنها بخوبی استفاده کرد. برای اینکار لازمه تا از گلدون های گل، وسایل دکوری سنتی یا انواع مجسمه و ظروف زیبا، شمعدان ها و یا هر چیز زیبایی که دکور رو زیباتر میکنه استفاده کنیم.

 

میز گرد

میز گرد

تنگ استوانه

تنگ استوانه

تنگ استوانه

گل آرایی را میتوان اینگونه تعریف کرد:هنر استفاده از گل ها و گیاهان مختلف برای خلق یک ترکیب بندی شیک و دلنشین. گل آرایی سبک های مختلفی دارد یکی از خلاقانه ترین سبک های آن را میتوان گل آرایی در تنگ نام برد که گل های طبیعی و یا مصنوعی را در تنگ های شیشه ای به روش های زیبا تزیین میکنند.

گل آرایی در اجاره تنگ استوانه

یکی از بهترین مدل های گل آرایی در اجاره تنگ استوانه است که در تصویر زیر مشاهده میکنید، در اجاره تنگ استوانه شیشه ای با سایز های مختلف گل های متنوع چیده شده اند که زیبایی

گل آرایی در اجاره تنگ استوانه ایده های دکوراتیو

یکی از بهترین مدل‌های گل آرایی در تنگ مدلی است که در تصویر زیر مشاهده میکنید، در ۳ تنگ شیشه‌ای با سایز‌های مختلف گل‌ های متنوع چیده شده اند که زیبایی شگفت انگیزی خلق کرده اند. برای گل آرایی در اجاره تنگ استوانه صد‌ها مدل مختلف وجود دارد که یکی از یکی قشنگ‌تر هستند.

شگفت انگیزی خلق کرده اند.

مدل گل تزیینی در اجاره تنگ استوانه

برای گل آرایی در اجاره تنگ استوانه صدها مدل مختلف وجود دارد که یکی از یکی قشنگ تر هستند، نمونه هایی از زیباترین مدل های گل آرایی و تزیین گل مصنوعی یا طبیعی در اجاره تنگ استوانه شیشه ای را در ادامه برایتان جمع آوری کرده ایم که خودتان در منزل میتوانید آن ها را انجام دهید.اگر به گل و گل آرایی علاقه دارید از این مدل ها ایده بگیرید و یک دکوری شیک برای منزل تان درست کنید، وجود گل در خانه ضروری است. گل آرایی را میتوان اینگونه تعریف کرد:هنر استفاده از گل‌ها و گیاهان مختلف برای خلق یک ترکیب بندی شیک و دلنشین. گل آرایی سبک‌های مختلفی دارد یکی از خلاقانه‌ترین سبک‌های آن را میتوان گل آرایی در تنگ نام برد که گل‌های طبیعی و یا مصنوعی را در تنگ‌های شیشه‌ای به روش‌های زیبا تزیین میکنند.

 

 

تنگ گرد

گل آرایی را میتوان اینگونه تعریف کرد:هنر استفاده از گل ها و گیاهان مختلف برای خلق یک ترکیب بندی شیک و دلنشین. گل آرایی سبک های مختلفی دارد یکی از خلاقانه ترین سبک های آن را میتوان گل آرایی در تنگ نام برد که گل های طبیعی و یا مصنوعی را در تنگ های شیشه ای به روش های زیبا تزیین میکنند.

گل آرایی در اجاره تنگ گرد

یکی از بهترین مدل های گل آرایی در اجاره تنگ گرد است که در تصویر زیر مشاهده میکنید، در اجاره تنگ گرد شیشه ای با سایز های مختلف گل های متنوع چیده شده اند که زیبایی شگفت انگیزی خلق کرده اند.

مدل گل تزیینی در اجاره تنگ گرد

برای گل آرایی در اجاره تنگ گرد صدها مدل مختلف وجود دارد که یکی از یکی قشنگ تر هستند، نمونه هایی از زیباترین مدل های گل آرایی و تزیین گل مصنوعی یا طبیعی در اجاره تنگ گرد شیشه ای را در ادامه برایتان جمع آوری کرده ایم که خودتان در منزل میتوانید آن ها را انجام دهید.اگر به گل و گل آرایی علاقه دارید از این مدل ها ایده بگیرید و یک دکوری شیک برای منزل تان درست کنید، وجود گل در خانه ضروری است. گل آرایی را میتوان اینگونه تعریف کرد:هنر استفاده از گل‌ها و گیاهان مختلف برای خلق یک ترکیب بندی شیک و دلنشین. گل آرایی سبک‌های مختلفی دارد یکی از خلاقانه‌ترین سبک‌های آن را میتوان گل آرایی در تنگ نام برد که گل‌های طبیعی و یا مصنوعی را در تنگ‌های شیشه‌ای به روش‌های زیبا تزیین میکنند.

گل آرایی در اجاره تنگ گرد ایده های دکوراتیو

یکی از بهترین مدل‌های گل آرایی در تنگ مدلی است که در تصویر زیر مشاهده میکنید، در ۳ تنگ شیشه‌ای با سایز‌های مختلف گل‌ های متنوع چیده شده اند که زیبایی شگفت انگیزی خلق کرده اند. برای گل آرایی در اجاره تنگ گرد صد‌ها مدل مختلف وجود دارد که یکی از یکی قشنگ‌تر هستند.

تنگ گرد

تنگ گرد

رگال لباس

رگال لباس

رگال

برای آویزان کردن لباس همیشه به اجاره رگال لباس نیاز داریم چه برای دکور اتاق و چه برای ارائه لباس در فروشگاه و یا هر استفاده ای عموما اجاره رگال لباس با هر ابعادی میتونه ظاهری زیبا در دکوراسیون مدرن خانه داشته باشد.جدیدا در دکوراسیون منازل در کنار گیاهان و دیگر وسایل ظریف خانه از قطعات صنعتی استفاده میشه

این مقاله آموزش ساخت یه اجاره رگال لباس ساده مدرن با لوله مسی و بتن که هر کسی با اندک هزینه میتونه تو خونه برای خودش درست و آماده کنه

چیزهایی که شما رای اجاره رگال لباس نیاز دارید

لوله مسی ۶ به طول ۱۲۰ سانتدو عدد

لوله مسی ۶ به طول ۸۰ تا ۱۰۰ سانت

ماسه و سیمان

ظرف مستطیل به حجم ۲ کیلوگرم

زانویی لوله ۶ مسی دو عدد

چسب قوی، که برای استفاده در فلز مورد استفاده قرار می گیرد

مرحله اول بریدن لوله است که میتونید یا اره فلز بر برش بزنید اما بهتره برای راحتی برش خورده از بیرون تهیه کنید.

بتن پایه های موازی اجاره رگال لباس شما دو تا لوله ۱۲۰ سانتی هستند که باید درون ظرف قالب قرار داده و بتن رو روی آن بریزید تا محکم شودپس از قرار دادن و ریختن بتن روی ظرف آن را با چسب نواری محکم فیکس کنید تا کج نشود صاف بودن و عمود خشک شدن این پایه ها مهمترین بخش کار ما هستند وزن ۲ کیلوگرمی هر طرف آن باعث نگه داشتن تا ۴ کیلوگرم لباس به راحتی خواهد شد.قالب گیری پایه حالا ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان بدهید تا بتن کاملا محکم شود و سپس آن را از ظرف خارج کنید و طبق تصویر زیر شما دو پایه دارید

پایه های اجاره رگال لباس حالا زانویی ها رو به چسب آغشته کنید و سر پایه ها بچسبانید و در آخر لوله کوتاه تر که دسته اصلی اجاره رگال لباس ماست را روی آن قرار دهید .

اگر زمان کافی برای ساخت رگال نداشتید می توانید با هزینه اندک رگال های شیک و مدرن شرکت مجلس آرا را اجاره کنید.

شات شمع

اجاره شات شمع چه کاربردی دارد؟

همانطور که می دانید در همه مراسم عرفانی و مکان های مقدس اجاره شات شمع روشن می کنند و یا کنار کیک تولد اجاره شات شمع روشن می کنیم و هنگامی که آرزو کردیم آن را خاموش می کنیم. ما در اینجا راز اجاره شات شمع روشن را برایتان بیان می کنیم. درصورتی که عالم هستی تجزیه شود به چهار عنصر آب, باد, آتش و خاک تبدیل می شود این نشان دهنده این است که در دل این عناصر شعور الهی و راز زندگی نهفته است.

اگر زمانی که دعا می کنید این چهار عنصر وجود داشته باشند یعنی خلقتی کامل می شود زمانی خالص و ناب برای بر آورده شدن حاجت. اجاره شات شمع که می سوزد چهار عنصر را با خود دارد به این گونه: موم اجاره شات شمع عنصر خاک است, شعله عنصر آتش, مومی که ذوب می شود عنصر آب و دود عنصر باد می باشد. برخی بر این باوردند که زمان دعا کردن وقتی به اجاره شات شمع در حال سوختن نگاه می کنید به شعور الهی متصل تر می شوید و به عبارتی در حالت آلفای ذهنی قرار می گیرید و دعا به راحتی به عالم بالا می رود و به استجابت می رسد البته در صورتی که خداوند صلاح بداند.

برای عبادت و دعا کردن بهتر است بخش کوچکی از خانه تان را به این امر اختصاص دهید و اجاره شات شمع در آن جا روشن نمایید. مواردی مانند عود, قرآن, گل و ظرف آب می تواند به آن فضا احساس خوشایندتری بخشد. هر زمانی که می خواستید انرژی بگیرید بهتر است نور اتاق را کم کنید و کنار اجاره شات شمع روشنی قرار بگیرید. چشمتان را ببندید و با تمام وجودتان دعا کنید. بعد از دعا کردن چشمانتان را باز کنید و چند دقیقه ای به اجاره شات شمع و قطره هایش نگاه کنید, نفس عمیقی بکشید و خود را به خدای متعال بسپارید.

شات شمع

شات شمع

شمعدان ۳ شاخه

شمعدان ۳ شاخه

شمعدان ۳ شاخه

علت اجاره شمعدان ۳ شاخه در سفره عقد چیست؟

در زمان قدیم ، رسم داشتند که داماد برای اولین بار باید چهره عروس را در آیینه ببیند و یکی از دلایل قرار دادن آیینه در سفره عقد نیز همین مورد بوده است اجاره شمعدان ۳ شاخه را نیز برخی ها روشنی زندگی می دانند . اکنون نیز اجاره شمعدان ۳ شاخه در سفره های عقد دیده میشود اما با این تفاوت که دیگر معنا و مفهوم زمان قدیم را ندارد و تنها برای زیبایی و همچنین پایبند بودن به رسم و رسوم قدیم از آن بر سر سفره های عقد استفاده می شود.

اجاره شمعدان ۳ شاخه را میتوان یکی از قدیمی ترین رسم ها در بین زوج های ایرانی دانست. در کمتر سفره عقدی مشاهده خواهید کرد که اثری از اجاره شمعدان ۳ شاخه وجود نداشته باشد زیرا این رسم ، به زمان زرتشتیان برمیگردد. اما یکی از سوالات مهم که برای اکثر نو عروس و دامادها پیش می آید ، علت و ضرورت در اجاره شمعدان ۳ شاخه است اگر شما نیز جزء این دسته از افراد هستید یا چنین سوالی در ذهن دارید ، پیشنهاد می شود ادامه مقاله از سایت بزم یار را از دست ندهید.

اجاره شمعدان ۳ شاخه ضروری یا اختیاری؟ در حال حاضر ، نو عروس و داماد زمانیکه منزلی تهیه می کنند ، ابتدا باید اجاره شمعدان ۳ شاخه را به منزل جدید خود ببرند. اکنون به علت قیمت بالا و همچنین جاگیر بودن اجاره شمعدان ۳ شاخه برخی از نو عروس و داماد ها از خرید آن صرف نظر می کنند و آن را اجاره می کنند. البته وجود آن در هر منزلی ، زیبایی خاصی به دکوراسیون می دهد اما اگر بودجه کافی برای خرید آن ندارید ، پیشنهاد می شود با اجاره شمعدان ۳ شاخه نقره که معمولا قیمت پایینتری نسبت به سایر مدل ها دارند را اجاره نمائید.

شمعدان ۲۱ شاخه

اجاره شمعدان ۲۱ شاخه را میتوان یکی از قدیمی ترین رسم ها در بین زوج های ایرانی دانست. در کمتر سفره عقدی مشاهده خواهید کرد که اثری از اجاره شمعدان ۲۱ شاخه وجود نداشته باشد زیرا این رسم ، به زمان زرتشتیان برمیگردد. اما یکی از سوالات مهم که برای اکثر نو عروس و دامادها پیش می آید ، علت و ضرورت در اجاره شمعدان ۲۱ شاخه است اگر شما نیز جزء این دسته از افراد هستید یا چنین سوالی در ذهن دارید ، پیشنهاد می شود ادامه مقاله از سایت بزم یار را از دست ندهید.

علت اجاره شمعدان ۲۱ شاخه در سفره عقد چیست؟

در زمان قدیم ، رسم داشتند که داماد برای اولین بار باید چهره عروس را در آیینه ببیند و یکی از دلایل قرار دادن آیینه در سفره عقد نیز همین مورد بوده است اجاره شمعدان ۲۱ شاخه را نیز برخی ها روشنی زندگی می دانند . اکنون نیز اجاره شمعدان ۲۱ شاخه در سفره های عقد دیده میشود اما با این تفاوت که دیگر معنا و مفهوم زمان قدیم را ندارد و تنها برای زیبایی و همچنین پایبند بودن به رسم و رسوم قدیم از آن بر سر سفره های عقد استفاده می شود.

اجاره شمعدان ۲۱ شاخه ضروری یا اختیاری؟

در حال حاضر ، نو عروس و داماد زمانیکه منزلی تهیه می کنند ، ابتدا باید اجاره شمعدان ۲۱ شاخه را به منزل جدید خود ببرند. اکنون به علت قیمت بالا و همچنین جاگیر بودن اجاره شمعدان ۲۱ شاخه برخی از نو عروس و داماد ها از خرید آن صرف نظر می کنند و آن را اجاره می کنند. البته وجود آن در هر منزلی ، زیبایی خاصی به دکوراسیون می دهد اما اگر بودجه کافی برای خرید آن ندارید ، پیشنهاد می شود با اجاره شمعدان ۲۱ شاخه نقره که معمولا قیمت پایینتری نسبت به سایر مدل ها دارند را اجاره نمائید.

 

شمعدان ۲۱ شاخه

شمعدان ۲۱ شاخه

شمعدان کریستال

شمعدان کریستال

شمعدان کریستال

علت اجاره شمعدان کریستال در سفره عقد چیست؟

در زمان قدیم ، رسم داشتند که داماد برای اولین بار باید چهره عروس را در آیینه ببیند و یکی از دلایل قرار دادن آیینه در سفره عقد نیز همین مورد بوده است اجاره شمعدان کریستال را نیز برخی ها روشنی زندگی می دانند . اکنون نیز اجاره شمعدان کریستال در سفره های عقد دیده میشود اما با این تفاوت که دیگر معنا و مفهوم زمان قدیم را ندارد و تنها برای زیبایی و همچنین پایبند بودن به رسم و رسوم قدیم از آن بر سر سفره های عقد استفاده می شود.

اجاره شمعدان کریستال را میتوان یکی از قدیمی ترین رسم ها در بین زوج های ایرانی دانست. در کمتر سفره عقدی مشاهده خواهید کرد که اثری از اجاره شمعدان کریستال وجود نداشته باشد زیرا این رسم ، به زمان زرتشتیان برمیگردد. اما یکی از سوالات مهم که برای اکثر نو عروس و دامادها پیش می آید ، علت و ضرورت در اجاره شمعدان کریستال است اگر شما نیز جزء این دسته از افراد هستید یا چنین سوالی در ذهن دارید ، پیشنهاد می شود ادامه مقاله از سایت بزم یار را از دست ندهید.

اجاره شمعدان کریستال ضروری یا اختیاری؟

در حال حاضر ، نو عروس و داماد زمانیکه منزلی تهیه می کنند ، ابتدا باید اجاره شمعدان کریستال را به منزل جدید خود ببرند. اکنون به علت قیمت بالا و همچنین جاگیر بودن اجاره شمعدان کریستال برخی از نو عروس و داماد ها از خرید آن صرف نظر می کنند و آن را اجاره می کنند. البته وجود آن در هر منزلی ، زیبایی خاصی به دکوراسیون می دهد اما اگر بودجه کافی برای خرید آن ندارید ، پیشنهاد می شود با اجاره شمعدان کریستال نقره که معمولا قیمت پایینتری نسبت به سایر مدل ها دارند را اجاره نمائید.

 

 

ظروف کاپ کیک و کندی بار

اجاره  ظروف کاپ کیک و کندی بار و شیرینی خوری ۲ طبقه و ۳ طبقه در طرح ها و رنگ های مختلف مناسب هر نوع کیک و دسر و شیرینی است  که  همانطور که در تصویر مشاهده میکنید در مدل گرد دو طبقه طراحی و با کفه ای از جنس سرامیک و بدنه ای پوشانده شده با لعاب خوش طرح تولید و در دسته بندی ظروف سرو و پذیرایی به بازار عرضه گردیده است. اجاره  ظروف کاپ کیک و کندی بار  با طراحی ساده که روی بدنه ی اجاره  ظروف کاپ کیک و کندی بار در کنار لبه دالبوری با نوار طلایی و تلفیق آن ها با دسته حلقه ای طرح تاج، موجب چندین برابر شدن زیبای محصول شده است و اجاره  ظروف کاپ کیک و کندی بار را به یکی از پر زیباترین مدل ظروف پذیرایی در بین خانم های خوش سلیقه تبدیل نموده است. ظاهر ساده در عین حال زیبا و کیفیت بالای این محصول امکان استفاده از اجاره  ظروف کاپ کیک و کندی بار در شاپ های دکوری و تزئین بوفه های دکوری را برای شما فراهم میکند و شما می توانید در محیط های مختلف نظیر منزل، رستوران ها، تالار های سلف سرویس و … از اجاره  ظروف کاپ کیک و کندی بار برای پذیرایی انواع کیک و شیرینی استفاده نمائید. تمامی ظروف کاپ کیک شرکت مجلس آرا با توجه به آخرین و نوین ترین مدل های ظروف دنیا طراحی شده که مناسب جشن ها و مهمانی هایی است که شما می خواهید در آن خاص باشید و مجلس شما به چشم مخاطبان بیاید شرکت مجلس آرا با در اختیار داشتن انواع شیرینی خوری ها و  ظروف تزیینی نگرانی های مشتریان عزیز را در نزدیکی به مراسمشان رفع کرده است و در سریع ترین زمان ممکن ظروف کرایه شده در محل مورد نظر شما تحویل مشتریان عزیز می شود.

 ظروف کاپ کیک و کندی بار


ظروف کاپ کیک و کندی بار

 کلمن


کلمن

کلمن

اجاره کلمن شیشه ای شیردار یکی از جدیدترین و مدرن ترین وسایل برای نگهداری نوشیدنی در مجالس می باشد که با ظاهری مدرن نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. اجاره کلمن پلاستیکی و پارچ های استیل قدیمی جای خود را به لوازم فانتری داده اند و شما می توانید مراسمات خود را با لوازم شیک و مدرن برپا کنید. ظرفیت کلمن شیشه ای شیردار ۳ لیتر می باشد و مایعات داخل آن به وسیله شیر طلایی رنگ خارج می شود. جنس بدنه اجاره کلمن بلور شفاف بوده و مقدار مایعات داخل آن قابل مشاهده است.

اجاره کلمن قدیمی به دلیل داشتن ظاهری نامناسب در مجالس و مهمانی ها استفاده نمی شود. به همین دلیل شرکت مجلس آرا اجاره کلمن شیر دار با ظاهری جدید را ارائه کرده است که بتوانید در مجالس خود از آن استفاده نمایید. اجاره کلمن شیشه ای شیر دار به دلیل داشتن ظاهری زیبا امکان استفاده در مجالس خاص و مهم را به شما می دهد و می توانید آب ، شربت ، نوشابه و هر نوع نوشیدنی دیگر را در آن نگهداری کنید.

اجاره کلمن شیشه ای شیردار دارای ظرفیت ۳ لیتر و بدنه ای از جنس بلور است که با ریختن مایعات رنگی درونش زیبایی آن دو چندان خواهد شد. داشتن شیر تخلیه در اجاره کلمن استفاده از آن را آسانتر کرده است و به راحتی می توانید مقدار نوشیدنی خود را از شیر تخلیه ای که روی آن تعبیه شده است بردارید.

بدنه اجاره کلمن کاملاً شفاف بوده و مقدار مایعاتی که درون آن قرار گرفته از بیرون قابل مشاهده است. همچنین درب اجاره کلمن از جنس آلومینیوم می باشد و به صورت پیچی بسته می شود. برای اینکه اجاره کلمن روی سطوح ثابت بماند نوعی کفی سیلیکونی در زیر کلمن قرار میگیرد که به صورت جداگانه در بسته بندی آن قرار داده شده است.

 

لوستر

چگونه لوستر مناسب اجاره کنیم؟

 شاید شما هم از جمله کسانی باشید که در اجاره لوستر خوب برای منزلتان دچار مشکل شدید و می خواهید بدانید که اجاره لوستر مناسب چگونه تهیه می گردد؟ در اینجا سعی می کنیم فاکتورهای مهم اجاره لوستر مناسب فضای خانه شما را شرح دهیم و سپس بگوییم چه لوستری دارای کیفیت است.

هدف از اجاره لوستر

آیا اجاره لوستر در منزل شما روشنایی است و یا صرفا یک وسیله تزیینی محسوب می شود که فقط زمان حضور مهمان به عنوان مکمل نوری مورد استفاده قرار می گیرد؟

امروزه با توجه به افزایش تصاعدی هزینه برق خانگی، بسیاری از شهروندان از نورهای موضعی و یا نورهای مخفی و نورهای فلورسنت برای تامین نور منزل استفاده می کنند. بسیاری از منازل را دیده ایم که یک نور فلورسنت (مهتابی) به دیوار نصب شده و منبع اصلی نور در خانه محسوب می شود. در اینگونه موارد اینکه اجاره لوستر انتخاب شده به چه میزان است خیلی اهمیت ندارد و در نتیجه شما کاملا مطابق سلیقه می توانید به انتخاب لوستر بپردازید؛ اما اگر از اجاره لوستر هم به عنوان زینت و هم به عنوان وسیله روشنایی استفاده می کنید، اینکه چه میزان نور تامین می کند، و اینکه چند لامپ دارد و میزان مصرف لامپ ها چه میزان است و … بسیار حائز اهمیت خواهد بود. پس پیش از هر چیز، مشخص کنید که هدف اصلی از اجاره لوستر چیست؟ اینکه مکان مورد استفاده اجاره لوستر کجاست بر انتخاب شما تاثیر به سزایی دارد. مثلا استفاده از لوستر های حبابی در اتاق نشیمن و پذیرایی اصلا توصیه نمی شود. اما همین لوسترها در فضای حال، اتاق خواب و آشپزخانه بسیار مناسب هستند. اجاره لوستر که از چوب در طراحی آنها استفاده شده، همخوانی بسیار خوبی با فضای آشپرخانه یا اتاق خواب خواهند داشت؛ چرا که در هر دوی این فضاها به میزان زیادی چوب مصرف شده و هارمونی لازم بین فضا و اجاره لوستر صورت می گیرد.

 

لوستر

لوستر

 میز کودک


میز کودک

میز کودک

اجاره  میز کودک  مجلس آرا که زیبا و ایمن  باشد برای هر اتاق کودکی لازم به نظر می‌رسد. میزی محکم با سرهم ‌بندی آسان و کیفیت ساخت خوب که فاقد گوشه‌های تیز جهت ایمنی کودک باشد. اجاره  میز کودک  مجلس آرا یکی از انتخاب‌های مناسب برای کودکان است. اجاره  میز کودک  مجلس آرا با رنگ‌های آبی، سبز و نارنجی به سلیقه‌ی مشتری اهمیت داده و می‌توان متناسب با روحیه و دکوراسیون اتاق کودک، میز تحریر او را انتخاب کرد. اجاره  میز کودک  مجلس آرا با ۵۶ سانتی‌متر طول و ۷۰ سانتی‌متر ارتفاع از پلاستیک ABC ساخته شده است. پلاستیک ABS بسیار محکم و بادوام بوده و در برابر تغییررنگ، مقاومت بالایی دارد. این قابلیت سبب می‌شود که در صورت نیاز، بتوان اقدام به شست‌وشوی میز کرد. اجاره  میز کودک  مجلس آرا صرفا جهت حفظ تمرکز کودک روی نوشتن طراحی شده و از سیستم‌های موزیکال با پخش ترانه‌های کودکانه در آن خبری نیست. در ساختار اجاره  میز کودک  مجلس آرا ، یک پایه‌ی محکم و ضخیم ‌تر از بقیه‌ی قسمت‌ها، وظیفه‌ی تحمل وزن و نگهداری قطعات را به عهده دارد. روی این پایه، قسمت نشیمن و صفحه‌ی میز قرار می‌گیرد. صفحه‌ی اجاره  میز کودک  مجلس آرا دارای یک تخته است که علاوه بر قرارگرفتن کتاب و دفتر می‌توان روی آن نوشت. همچنین با برداشتن این تخته یک محفظه وجود دارد که لوازم ‌التحریر کودک در آن قرار می‌گیرد.

اجاره  میز کودک  مجلس آرا با طول ۵۶، عرض ۵۳ و ارتفاع ۷۰ سانتی‌متر برای کودکان ۲ تا ۷ سال و از جنس پلاستیک ساخته شده است. اجاره  میز کودک  مجلس آرا به دلیل کیفیت ساخت خوب، بسیار محکم و بادوام بوده و به دلیل نداشتن گوشه‌های تیز جهت استفاده‌ی کودکان بسیار ایمن است. یک پایه‌ی ضخیم، نشیمن و صفحه‌ی میز را به هم متصل کرده و به‌راحتی می‌توان لوام‌التحریر کودک را درون محفظه‌ی میز نگهداری کرد.

وسایل آتش بازی

اجاره وسایل آتش بازی در طول  جشن در نقاط مختلف با هم متفاوت است و هر منطقه رسم مخصوص به خود را برای برپایی مراسم و شادی دارد. اما اصول برگزاری این مراسم به این ترتیب می باشد :

اجاره وسایل آتش بازی قبل از مراسم شام شب عید : هنگامی که زمان صرف شام در شب سال نو می شود، بسیاری از خانواده با روشن کردن فشفشه دستی و ترقه بازی علاوه بر ایجاد جو شادی و جشن، به دعوت از ارواح اجداد خود می پردازند تا با هم این فستیوال را جشن بگیرند.

اجاره وسایل آتش بازی بعد از مراسم شام و در نیمه شب : بعد از صرف شام خانوادگی و دسته جمعی در شب سال نو، یکی دیگر از رسوم رایج، بیدار ماندن تا نیمه های شب می باشد. در این زمان است  که اجاره وسایل آتش بازی برای ترساندن و دور کردن ارواح شیطانی و جشن گرفتن سال نو، به روشن کردن فشفشه ها و آتش بازی هوایی می پردازند.

هنگامی که وارد سال جدید می شویم، اجاره وسایل آتش بازی هوایی همگانی در همه جا میپیچد. دود غلیظ و زیاد در سطح شهر، لرزش ساختمان ها ناشی از انفجار و صدای دزدگیر صد ها ماشین از عواقب جشن سال نو چینی ها است. اجاره وسایل آتش بازی به صورت مداوم به مدت ۱ الی ۲ ساعت ادامه خواهد یافت.

اجاره وسایل آتش بازی  درصبح اولین روز سال جدید : در برخی مناطق شرق آسیا، خانواده ها صبح زود و قبل از هر کار دیگری، به راه اندازی و سر هم کردن وسایل آتش بازی مشغول می شوند. این حرکت به عنوان سمبل شانس در طول سال پیش رو و بخت خوب شناخته می شود.

اجاره وسایل آتش بازی  در فستیوال فانوس ها : برگزاری این مراسم نشانه ی پایان یافتن مراسم جشن سال جدید است. روشن کردن فشفشه، منور، آتش بازی هوایی و نورافشانی که جز جدایی ناپذیر این فستیوال است در انتها اجاره وسایل آتش بازی برای دور کردن و دفع بدشانسی و بداقبالی انجام می شود.

خدمات مجلسی
وسایل آتش بازی

وسایل آتش بازی