گرمایش و سرمایش

اجاره خدمات سرمایشی و گرمایشی

 

سرمایشی

اجاره کولر گازی چیست ؟

اجاره انواع کولر گازی و کاربرد آنها در تهویه مطبوع

بطور کلی اجاره انواع کولر گازی  وظیفه جذب هوای گرم داخل  و تولید هوای خنک و مطبوع از طریق فرایند تبخیر مایع مبرّد به گاز در اواپراتور کولر را دارا می باشد  کولر گازی از یک بخارکننده جهت جذب گرمای هوا (اواپراتور)، یک کمپرسور جهت متراکم کردن گاز مبرّد، یک کندانسور بیرونی جهت خنک کردن مبرد ، شیر انبساط تشکیل گردیده است .کولر های گازی را می توان به دو دسته  کولر های دو تکه یا همان اسپلیت ها و کولر گازی یک تکه (پنجره ای یا پرتابل) تقسیم بندی نمود .

کولر گازی چیست؟

کولر گازی دو تکه یا همان اسپلیت ها از دو پنل داخلی و پنل خارجی (کندانسور) تشکیل گردیده است . بخش داخلی را ، یونیت داخلی یا پنل داخلی (اواپراتور) و همچنین بخش خارجی را ، یونیت خارجی یا پنل بیرونی (كندانسور)می نامند.

کولر گازی و اسپلیت

کولرگازی یک تکه پنجره ای بسیار متداول بوده و محل نصب آنها در داخل قاب پنجره می باشد .معمولا نوع کولر های گازی قدیمی بدلیل نوع کمپرسور آنها ، دارای مصرف برق بیشتری نسبت به انواع دیگر کولر گازی می باشند.کولرهای اسپلیت پرتابل هم که چند سالی است وارد بازار گردیده از نوع کولرهای یک تکه و یکپارچه می باشند که توضیحات و انواع آنها در سایت مجلس آرا گردیده است.

شرکت مجلس آرا با در اختیار داشتن انواع متعدد کولر در مدل های مختلف برای اجاره این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن و در محیط مورد نظر شما تجهیزات سرمایشی تحویل شما وفاداران عزیز گردد. کولر های شرکت مجلس آرا شامل : کولر تک فاز ، کولر سه فاز، کولر پرتابل، کولر آبی آبسال، پنکه مه پاش، پنکه ایستاده و … می باشد.

 

سرمایشی

گرمایشی

 

گرمایشی

نکاتی که در اجاره بخاری باید به آن توجه کرد

در اجاره بخاری بیش از آنکه بخواهید به زیبایی ظاهری بخاری توجه کنید و یا مثلا به عنوان صرفه جویی به دنبال ارزان قیمت ها بگردید ، بهتر است تا به نکات ایمنی و استانداردها توجه کنیم. چرا که گرمای اجاره بخاری همیشه لذت بخش نیست و به خصوص بخاری های گازی حوادث تلخی را در صورت رعایت نکردن ایمنی در پی دارند.

انواع بخاری برای اجاره

بدون شک از آنجایی که گاز در کشورمان از منابع طبیعی در دسترسی است که همواره هزینه استفاده از آن به مراتب کمتر از دیگر حامل های انرژی است ، اجاره بخاری گازی البته برای کسانی که به قول معروف از نعمت گاز بهره مند هستند بهترین گزینه است.

دراجاره بخاری گازی به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

در اجاره بخاری گازی برای خانه خود باید به این نکته نیز توجه کنید که اگر می خواهید از نظر بهینه سازی مصرف سوخت بخاری قابلیت بیشتری داشته باشد،باید بسته به بزرگی یا کوچکی خانه خود از اجاره بخاری گازی در نقاط مختلف منزل استفاده کنید، چرا که اجاره بخاری کپسولی برای گرمایش بخش محدودی از فضای ساختمان، کاربرد موثر دارد.بنابراین یکی از مهم‌ترین فاکتورهای اجاره بخاری ، درنظر گرفتن متراژ خانه که قرار است بخاری، گرمابخش آنجا باشد است پس باید در نظر بگیرید که هرگز نباید یک بخاری بزرگ را برای یک محیط کوچک اجاره کرد و همچنین اجاره یک بخاری کوچک برای فضایی بزرگ اشتباه است.

شرکت مجلس آرا با در اختیار داشتن انواع متعدد بخاری در مدل های مختلف برای اجاره این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن و در محیط مورد نظر شما تجهیزات گرمایشی تحویل شما وفاداران عزیز گردد. بخاری های شرکت مجلس آرا شامل : بخاری برقی آراسته، بخاری قارچی فضای باز، بخاری آبسال، بخاری انرژِی ۶۴۰، بخاری انرِژِی ۶۲۰، بخاری جت فن و … می باشد

 

 

Sending
User Review
5 (1 vote)